ER Avukatlık ve Hukuk Bürosu, müvekkillerine hayatın her alanında proaktif, etkin ve pratik hukuk hizmeti sunan bir avukatlık bürosudur. Ana faaliyet alanları ticaret hukuku, şirketler hukuku iş hukuku, aile ve miras hukuku, ceza hukuku, inşaat hukuku, sözleşme hukuku, birleşme ve devralmalar ile rekabet hukuku ilgili dava ve tahkim yargılamalarında da faaliyet göstermektedir. ER Avukatlık ve Hukuk Bürosu olarak şirketlere ve müvekkillerine danışmanlık hizmeti sunmakta ve uyuşmazlıklarda müvekkillerini temsil etmektedir.

ER Avukatlık olarak farklı alanlarda tecrübe sahibi olup, hukuki uygulamalar ve faaliyet alanlarımıza ilişkin deneyimlerimize dayanarak detaycı, titiz ve çözüm odaklı hukuki hizmet sunmaktayız.

Büromuzun çalışma alanları genişlerken, geniş bakış açısına sahip, hukuki her alanda çalışabilecek avukatlar ile yolumuza devam etmekteyiz. Avukatlık mesleği tarafımızca müvekkillerimizin bizlere emanet ettikleri haklarının savunuculuğu olarak kabul edilmiştir. Bu bakış açısıyla yolumuza devam edeceğimizi gururla belirtmek isteriz.

ER Avukatlık ve Hukuk Bürosu olarak, kalite politikamız gereği müvekkillerimizin, çalışma ortamımız ve çalışma koşullarımız ile çalışanlarımızın, bilgi birikimi paylaşımı prensibimiz ile hizmet sunduğumuz faaliyet alanlarımız, kurumsal sosyal sorumluluk bilincimiz ve yasalara uyum ile toplumun ihtiyaç ve beklentilerini karşılamayı hedeflemekteyiz.